• Прикра поразка від БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака"

Прикра поразка від БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака"

БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака" - БК "Динамо-НПУ"   81:79

(24:26, 17:22, 21:15, 19:16)

БК «Динамо-НПУ» : Вікторія Бабич (11 оч + 8 пд + 1 вт + 1 пх), Еллазія Блоктон (26 оч + 7 пд + 5 рп + 1 пх), Оксана П'янтак (2 оч + 5 пд + 3 бш ), Морріссет (20 оч + 3 пд + 5 рп + 5 пх + 2 вт) , Оксана Фастова (8 оч + 6 пд + 2 рп + 4 вт) - старт;    Вікторія Карєва (12 оч + 5 пд + 4 пх + 1 бш),  Волошина ( 2 пд + 1 рп ), Ольга Сівакова ( 1 вт )

БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака" : Бондарюк (11 оч + 5 пд + 3 рп  + 1 вт + 2 бш), Колібабчук (17 оч + 4 пд + 2 рп + 2 вт + 2 пх), Бойко (15 оч + 4 пд + 2 рп + 1 вт), Мітіна (1 пд + 2 рп + 2 вт), Мусієнко (26 оч+ 6 пд + 9 рп+ 2 вт + 5 пх) - старт, Сергеєва (8 оч + 2 пд + 2 пх + 3 вт), Сугак (4 оч + 6 пд + 2 рп)

Динамівки першу чверть провели досить впевнено, нав'язуючи свій темп гри суперницям, і закінчили цей відрізок гри із перевагою в 2 пункти. В наступній десятихвилинці гості продовжили збільшувати гандикап,і на 15 хвилині зустрічі розрив між командами сягнув позначки 10 очок, та на велику перерву команди пішли з рахунком 48:41.

Найцікавіше почалось в другій чверті, господині майданчику почали активно скорочувати відставання, і їм це вдалося. В заключній десятихвилиці суперники йшли нога в ногу, не відпускаючи одне одного, проте "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака" сьогодні виявилися більш спритнішими, і в кінці гри вирвались уперед, та змогли отримати перемогу з мінімальною перевагою - 81:79.