БК "Динамо-НПУ" - БК "ІнтерХім-СДЮСШОР" 66:79

(22:15, 18:17, 15:28, 11:19)

БК "Динамо-НПУ" : Ешлі Морріссет (28 оч + 6 пд + 3 рп + 2 пх + 2 вт)  Вікторія Бабич (10 оч + 1 рп + 1 вт + 3 пх), Волошина (17 оч + 7 пд + 6 рп + 4 вт + 2 пх), Оксана П'янтак (6 пд + 13 пд + 2 рп + 1 вт + 3 бш),  Оксана Фастова ( 3 оч + 8 пд + 3 рп + 1 пх + 1 вт) - старт; Вікторія Карєва (2 оч + 1 пд +  2 рп + 2 вт), Ковтун (1 вт)

БК "ІнтерХім-СДЮСШОР"  : Бондарюк (9 оч + 13 пд + 2 рп + 1 вт + 1 пх + 1 бш), Колібабчук (6 оч + 6 пд + 1 рп + 1пх +1 бш + 1 вт), Мітіна (6 оч + 2 пд + 2 рп + 2 пх + 2 вт), Мусієнко (15 оч + 8 пд + 4 рп + 2 вт + 2 пх + 1 бш), Зозуля (5 оч + 6 пд + 3 рп  + 4 вт ) - старт; Сергеєва (22 оч + 14 пд + 1 рп), Лиходід (1 оч + 1пд + 3 вт + 1 пх), Бойко ( 15 оч + 7 пд + 5 рп + 5вт), Булавицька (1 пд).

З оновленим складом динамівки з початку зустрічі вирвались уперед, зробивши ривок 12:0 за перші 4 хвилини, проте після 5ої хвилини гості почали зменшувати відставання, і перша чверть закінчилась із рахунком 22:15. Наступна десятихвилинка прошла в напруженій боротьбі господині набрали 18 очок за цей відрізок часу, а гості - 17 очок.

На другу половину гри підопічні Володимира Рижова вийшли у якості лідера з перевагою 8 пунктів, проте вже через 3 хвилини ІнтерХім змогли зрівняти рахунок, та навіть вирвались вперед,кінець десятихвилинки закінчився із рахунокм 55:60. Найгарячішою виявилась остання чверть, коли Динамівки майже зрівняли рахунок 62:63, проте неймовірні влучні дальні кидки Сергеєвої та Мусієнко швидко збільшили відставання столичної команди, та принесли перемогу своїй команді 66:79

Приємною новиною для наших вболівальників стало повернення до складу однієї з лідерів минулого сезону- Ешлі Морріссет.