• БК "Динамо-НПУ" не зміг пройти до наступного етапу Кубку України

БК "Динамо-НПУ" - БК "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ"      62:73

(18:20, 14:21, 13:14, 17:18)

БК "Динамо-НПУ" : Вікторія Бабич (13 оч + 5 пд + 1 рп + 7 вт ), Наталія Цюбик (13 оч + 7 пд + 4 рп + 6 вт), Вікторія Карєва (15 оч + 3 пд +  3 вт), Ольга Сівакова ( 7 оч + 5 пд + 2 рп) , Оксана Фастова ( 8 оч + 7 пд + 3 рп + 1 пх + 3 вт) - старт; Альона Самохалова (6 оч + 6 пд + 1 рп + 1 пх + 2 вт), Катерина Мікульська ( 1 пх), Оксана П'янтак (6 пд + 4 рп)

БК "Чайка-ДЮСШ-Бердянськ"  : Радулович (34 оч + 9 пд + 3 рп + 1 вт + 1 пх + 1 бш),  Панченко (6 оч + 1 пд + 4 рп + 4 пх), Мбайе (11 оч + 10 пд + 3рп), Гозалова (1 пд + 1 рп + 1 вт + 3 пх), Попова (5 оч + 6 пд + 9 рп  + 1 вт + 4 пх) - старт; Ковалевська (7 оч + 9 пд + 2 рп + 1 пх + 1 вт), Десятник (10 оч + 2 пд + 1 вт + 1 бш)

Нагадаємо, що перша гра 1/4 проходила у м.Бердянськ, і закінчилась перемогою Чайки із рахунком 73:72. Щоб пройти до наступного етапу підопічним Володимира Рижова сьогодні було необхідно  перемогти суперниць із перевагою понад 2 очки. Важливість цієї зустрічі розуміли всі, тож не дивно що напружена боротьба була з перших хвилин матчу. Перша десятихвилинка закінчилась із рахунком 18:20, а от друга чверть принесла декілька неприємних сюрпризів для господинь майданчику: в першій же атаці Попова зробила перехоплення м'яча у Фастової. Саме цей відрізок гри Мбае відіграла надзвичайно результативно, коли ж динамівки наче не могли "зібратись із думками".Половина гри закінчилась із рахунком 32:41.

Після великої перерви БК "Динамо-НПУ" намагались скоротити відставання, а от задачею Чайки було збрегти перевагу, останні повністю із нею впорались. Заключна десятихвилинка вже традиційно було найемоційнішою, адже господині хотіли наздонати суперниць, та вирватись в лідери щоб продовжити боротьбу за Кубок. Через напруженність та емоції персональні зауваження почали майже "сипатись", без такого "пожарінку" не залишився навіть Володимир Рижов, саме технічним фолом його відмітив арбітр матчу. Не змогли динамівки наздогнати відставання, котре з'явилось ще у першій половині гри, і закінчили гру із рахунком 62:73.

Не знайшли сьогодні господині майданчику протидії  для Олександру Радулович, яка набрала 34 очки!