Перемога над БК "Інтерхім-СДЮСШОР"

БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака" - БК "Динамо-НПУ"     72:75

(24:17, 18:17, 18:19, 12:22)

БК "Динамо-НПУ" : Вікторія Бабич ( 21 оч + 14 пд + 3 рп + 1 бш ), Альона Самохалова (7 оч + 7 пд + 3 рп+ 3 вт), Вікторія Карєва (12 оч + 11 пд + 4 рп + 3 вт + 3 пх), Ольга Сівакова ( 14 оч + 5 пд +  2 пх + 4 вт), Оксана Фастова ( 10 оч + 4 пд + 5 рп + 2 пх + 2 вт) - старт;  Катерина Мікульська ( 1 пд ), Наталія Цюбик (7оч + 1 пд + 2 пх),  Марія Ковтун (4 оч + 1 пд + 3 рп  + 1 вт)

БК "Інтерхім-СДЮСШОР ім.Літвака" : Сергеєва (9 оч + 4 пж + 2 рп + 4вт), Бондарюк (13 оч + 5 пд + 1 рп + 1вт), Колібабчук (7 оч + 6 пд + 2 рп + 2 пх + 1 вт), Мусієнко ( 23 оч + 8 пд + 4 рп + 1 бш + 5 пх + 3вт), Зозуля ( 6 оч + 1 пд + 2 рп + 1 вт) - старт;  Сугак (1 пд ), Лиходід (4 оч + 3 пд + 1 рп + 4 вт), Бойко ( 10оч + 4 пд + 1 пх + 2 вт), Мітіна ( 1 пд + 2 рп 1вт)

Дійсно насичена та неймовірна гра. Господині майданчику одразу показали, що гра не буде легкою для суперниць. Мусієнко відновилась після травми, та вже набирає обертів - 23 очки , 8 підбирань , 4 асисти та 5 перехватів.

Першу чверть одеситки залишили за собою - 24:17.  Друга десятихвилинка нагадувала перетягування канату, де команди по черзі намагались вирватись уперед, проте сили у них були рівними. За схожим сценарієм прошла і третя чверть. То ж на початку заключного періоду команди йшла нарівних, боротьба тривала до останніх секунд матчу. Підопічні Володимира Рижова змогли вирівняти рахунок за1:18 до фінальної сирени. Щоб трохи заспокоїти нерви Ірина Щепакіна взяла тайм-аут, після якого атакували кільце суперників саме її підопічні, проте атака закінчилась невдалим 3х очковим кидком. І от вже м'яч в руках Динамо : Фастова пасує під кільце на Бабич, та це  не приносить бажаних очок, підбирання виграє Олена Бойко, але вже через мить Лиходід робиь пробіжку, і атака знов переходить до Динамо. Столичні баскетболістки неспіхом розігрують м'яч, кільце атакує Альона Самохвалова, на ній фолить Сергеєва.Самохвалова пробиває влучно обидва штрафні кидки, і от вже +2 для столичної команди. Знов атака БК "Інтрхім" : невдала спроба дальнього кидка від Лиходід, на підбиранні першою була Бабич, і вже Самохвалова прямує до кільця суперниць, на ній знов фолить Сергеєва: один із двох штрафних Альона забиває, і вже + 3 для БК "Динамо-НПУ". За останні 6 секунд Місієнко намагалась вивести гру до овертайму 3хочковим кидком, але невдало.