БК "Динамо-НПУ" почали новий сезон жіночої Суперліги з впевненої перемоги над БК "Франківськ-ПНУ"

БК «Динамо-НПУ» - БК «Франківськ-ПНУ» 95:71

(23:19 , 26:18 , 17:19 , 29:15)

БК «Динамо-НПУ» : Оксана П'янтак (7 оч + 7 пд + 4рп + 1вт), Вікторія Карєва (10 оч + 8 пд + 5рп + 2бш + 1вт), Ольга Сівакова (18оч + 3 пд + 5 рп + 1 пх + 6вт), Олена Самбурська (22оч + 7 пд + 3 рп + 2 пх + 2 бш), Оксана Фастова (11 оч + 11 пд + 1 рп + 2пх + 2 вт) - старт; Катерина Мікульська (2 оч + 1 пд + 1вт ), Наталія Цюбик (1бш + 1 пх + 1 вт), Вікторія Бабич ( 8 оч + 5 пд + 3 рп + 1 бш + 1 пх), Дар'я Карауланова (1 рп ), Альона Самохвалова (17 оч + 7 пд + 1 бш + 3 вт)

БК «Франківськ-ПНУ» : Анна Гвічіані (8 оч + 3 пд + 4 рп + 2 пх + 4 вт), Ольга Боровець ( 1 оч + 4 пд + 3 рп + 1 пх + 2 вт ), Дарина Завертайло (2 оч + 6 пд + 2 пх + 2 вт), Вероніка Космач (14 оч + 4 пд + 5 рп + 1 вт), Дарина Дубровська ( 32 оч + 6 пд + 3 рп + 1 пх + 2 вт) - старт; Мирослава Топчий (6 оч + 4 пд + 1 рп + 1 вт + Вероніка Кісенко ( 1 пд ), Анастасія Сидорак (8 оч + 8 пд + 1 пх).

Перша чверть почалась досить напружено, кожна із команд хотіла вирватись уперед, щоб забезпечити одразу собі статус лідера. На четвертій хилині зустрічі гості вирвались уперед на 2 очки, і це був єдиний момент, коли команда Франківська повела у рахунку.

Другу десятихвилинку динамівки почали з перевагою в 4 очки, але за чверть змогли збільшити гандикап до 12 пунктів. Третю чверть за собою статистично може записати команда гостей, адже вони забили за цей відрізок часу 19 очок, а пропустили на два менше, проте врятувати команду Юрія Процюка від поразки це не змогло, адже в заключній чверті Динамо знов додали очок до своєї переваги.

Впевнена перемога господинь майданчику у дебютному матчі нового сезону показала над чим ще треба попрацювати, адже настуним суперником Динамо буде БК "Київ-Баскет". Столичне дербі відбудеться в київському Палаці Спорту 23 жовтня о 15:00.