• Майстер-клас для учнів КСЛІ від Володимира Рижова

Володимир Рижов , тренер Баскетбольного клубу «Динамо-НПУ», Чемпіон України та Володар Кубку України 2018/19 р. ,  провів майстер-клас  в рамках співробітництва клубу з Київським спортивним ліцеєм інтернатом (КСЛІ).
Під час  майстер-класу  тренер  працював з дівчатами над основними елементами баскетболу та технікою виконання: дриблінг, передача, кидок м'яча, правильна зупинка та прохід  під кошик, баскетбольна стійка.
Дівчата дуже старанно та із задоволенням виконували всі вправи, тренер приділяв увагу правильності їх виконання. Вже у наступному сезоні ці баскетболістки 2005 р.н. братимуть участь у іграх ВЮБЛ.

Ми щиро вдячні за співпрацю керівництву КСЛІ: директору Кореницькому Олегу Олександровичу та завучу по спортивній роботі Тімко Олександрі Анатоліївні, тренеру Зоренко Тетяні Любомирівні. 

Володимир Рижов поділився своїми враженнями: "Чудово провів час із нашою молодою групо КСЛІ-Динамо! Поділився досвідом, будемо частіше навідуватись і , маю надію, що це допоможе їм в виступах ВЮБЛ! Чудовий вік 13 років, вони слухаюсь і мовчки намагаються виконати завдання тренера! І це саме те що треба робити і дорослим гравцям - мовчки працювати."


Прокоментувати