• Команда НПУ ім.Драгоманова - срібний призер Універсіади України!

Сьогодні 19 травня в столичному СК "Меридіан" відбулись фінальні ігри СБЛУ Таскомбанк (Студентська баскетбольна ліга України) . У Фіналі чотирьох зійшлися Львівський державний університет фізичної культури, Харківська державна академія фізичної культури, Національний педагогічний університет імені Драгоманова та Національний університет фізичного виховання і спорту України.

За перше місце боролись НУФВСУ та НПУ ім.Драгоманова, минула зустріч цих команд відбудась саме в фіналі Києва, де НПУ впевнено перемогли суперниць. Сьогодні склалось інакше, команда педуніверситету вийшла на паркет в неповному складі, Фастову викликали до Національної Збірної, а Олена Рижова не змогла допомогти свої команді через хворобу. 

НПУ (Київ) – НУФВСУ (Київ) – 60:86 (статистика)

З перших хвилинг зутрічі "Інфіз" вирвались уперед, Олена Бойко влучними дальніми кидками намагалась зменшити розрив у рахунку між командами, але цього  було не достатньо,і  з кожною десятихвилинкою перевага НУФВСУ збільшувалась. 

Команда НПУ ім.Драгоманова ВПЕРШЕ за всю історію вийшла у фінал Укрїнської Універсіади з жіночого баскетболу. Срібні призери СБЛУ Таскомбанк. Особисту нагороду отримала Олена Бойко, котру визнали кращим цетровим чемпіонату. 

Прокоментувати