У ключові епізоди вирішального матчу чемпіонської серії успішному результату Динамо посприяла холоднокровність його найдосвідченішого гравця Олени Тетерук. Вона втримала нерв гри під контролем "синьо-білих", Динамо виграло матч 94:87, серію 3:1 і всьоме здобуло чемпіонський титул.

- Що стало секретом такої натхненної гри у твоєму виконанні?

- Вік. Мій особисто (сміється і викликає бурю емоцій у дівчат по команді, що оточують Олену - ред.)! Довелося потягнути команду за собою, бо наші американки трохи "попливли", "підсіли". Київ-Баскет їх "розібрав" - здвоював, зтроював. Комусь треба було підхопити ініціативу, взяти її на себе. Я її взяла і за мною пішла команда. Звісно, я не роблю з себе якусь зірку, але просто через те, що я найдосвідченіший гравець у цій команді, я це зробила. 

- Емоції після чемпіонства?

- Це неможливо передати словами! Ми чекали цього моменту. Ми наближали його, ми працювали заради цього, золоті медалі дісталися нам пОтом, усіма зусиллями, фізичною втомою, емоційною виснаженістю. Ми виходили на плей-оф, особливо на його півфінальну стадію, командою, що "підсіла". Ми були на спаді, ми взяли себе в руки, і в усіх відкрилося друге дихання!

Прокоментувати