• Команда НПУ імені Драгоманова вперше посіла перше місце серед ВНЗ міста Києва

Команда НПУ імені Драгоманова в сезоні 2018/2019 р. вперше посіла перше місце серед ВНЗ міста Києва, обігравши багаторічного чемпіона- спеціалізований НУФВСУ та інші ВНЗ в місті та пройшла до наступного етапу Універсіади України.

  Щиро вдячні за підтримку ректору НПУ імені Драгоманова Андрущенко Віктору Петровичу та його команді, а також декану факультету Фізичного виховання та спорту НПУ імені Драгоманова - Тимошенку Олексію Валерійовичу. Вітаємо тренерський склад команди: Рижова Володимира, Бінецького Дмитра та Рижову Лілію, а також гравчинь: Чуркіну Катерину, Рижову Олену, Цюбик Наталію, Фастову Оксану (гравці Суперліги Динамо-НПУ), Голіцину Марію, Васильєву Вікторію, Ксенію Бражевську, Бойко Олену (бронзовий призер чемпіонату Світу з баскетболу 3х3) та майбутніх абітурієнтів: Гриневич Софію, Паплінську Анастасію та Дісса Ілону.

7 квітня в Києві розпочались змагання ІІІ етапу ХIV літньої Універсіади України з баскетболу серед жіночих команд - Дивізіон "Центр" Студентської баскетбольної Ліги України.

Команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова перемогла команду ВНТУ (Вінниця) з рахунком 83:65.

DSC_6584 

Прокоментувати