Динамо-НПУ - переможець в столичному дербі!

Київ-Баскет - Динамо-НПУ 74:93

(18:22 , 14:31 , 19:15 , 23:25)

«Динамо-НПУ»: Фастова (8 пд + 1 вт + 1 пх + 4 рп + 1 бш ), Морріссет (26 оч + 2 пд + 2 рп + 4 вт + 3пх + 1 бш ), Карєва (9 оч+ 4 пд + 3 рп + 1 пх + 3 вт), Кійс (35 оч + 5 пд + 4 рп + 5 пх + 4 вт + 1 бш ), П’янтак (11 оч + 11 пд +3 рп + 1 вт + 4 бш) – старт; Цюбик (3 оч + 1 пд +1вт), Тетерук (6 оч + 9 пд + 1 рп + 2 пх + 2 вт), Любарська (3 оч + 1 пд + 3 рп + 3 вт).

«Київ-Баскет»: Спітковська (18 оч + 6 пд + 8 рп + 3 вт + 2 пх) , Кондусь (14 оч + 4 пд + 2 рп + 5 вт + 2 пх ), Бойко (7 оч + 2 вт +1 рп ), Ольховик (16 оч + 8 пд + 5 рп + 2 вт + 4 пх), Любинець (8 оч + 8 пд + 1 вт + 2 пх + 1 бш) – старт; Колесніченко (11 оч + 3 пд + 4 вт), Афанасьєва (5 пд + 5 рп + 1 вт), Рабчук (1 вт + 1 пх).

Третя зустріч команд в рамках регулярного чемпіонату закінчилась впевненою перемогою Динамо-НПУ, котрі з перших хвилин почали вести агресивний напад. Перша чверть закінчилась з мінімальною перевагою в 3 пункти, тому основною задачею на другу чверть для динамівок стало збільшення гандикапу. З цією задачею відмінно справились підопічні Володимира Рижова, зробивши потужний ривок 31:14 в другій чверті. Андреону Кійс не змогли стримати навіть жорсткі фоли Київ-Баскета. На велику перерву Динамо пішли з перевагою в 21 очко.

На другу половину гри тренери налаштовували свої команди особливо натхненно, адже Володимиру Холопову хотілось отримати реванш за поразку у фіналі Кубка України , а Володимиру Рижову взяти першу перемогу над Київ-Баскет в регулярному сезоні. То ж не дивно, що третя десятихвилинка принесла глядачам надзвичано емоційну та яскраву гру, Київ-Баскет змогли записати на свій рахунок цей відрізок гри.

Заключну чверть команди також пройшли нога в ногу, інколи емоції заважали гравцям та тренерам, виливаючись у непотрібні фоли. Після фінального свистка рахунок на табло був 74:93, вирішальною стала друга десятихвилика, коли Динамо зробило впервнений ривок. Найрезультативнішою знов стала Андреона Кійс, котра набрала майже половину набраних очок команди.