Впевнена перемога у Львові! СБК Львів - Динамо-НПУ 41:64

СБК Львів - Динамо-НПУ 41:64

(7:20 , 9:15 , 16:13 , 9:16

«Динамо-НПУ»: Кійс (15 оч + 4 пд + 2 рп + 1 пх + 2 бш + 4вт), Морріссет (17 оч + 6 пд + 2 рп + 4 пх + 2 вт), Карєва (15 оч  + 13 пд + 1 рп + 1 пх + 1бш),Тетерук (7 оч + 3 пд + 3 рп + 2 вт), Фастова (2 оч  + 4 пд +1 пх) - старт; П’янтак ( 1 оч + 2 пд + 1 бш ) , Цюбик ( 4 оч + 2 пд + 1 рп + 1 вт), Самохвалова (3 оч), Чуркіна (1рп + 2 пх), Любарська (1 пд + 1 вт)

«СБК Львів»:  Філевич (5 оч + 6 пд + 2 бш + 3 вт), Краснікова  (7 оч + 7 пд + 3 рп + 1 пх + 2 вт), Ковтун  (7 оч  + 9 пд + 1 пх + 5 вт), Дубас ( 10 оч + 4 пд + 6 рп + 2 пх + 6  вт) , Бабич (6 оч  + 4 пд + 1 рп + 1пх + 3 вт) - старт;

Як і минулі дві зустрічі  двох команд, ця також закінчилась перемогою Динамо-НПУ. З перших хвилин гри столичні гравчині почали впевнено вириватись уперед, та не давали змогу львів'янкам себе наздогнати, як результат рахунок на табло 7:20 після закінчення першої чверті. Наступну десятихвилинку команда Володимира Рижова продовжила грати в тому ж стилі та темпі, і це спрацювало - перша половина гри забезпечила перевагу в 19 пунктів.

Під час великої перерви настаник "СБК Львів" Ірина Кленіна певно змогла знайти необхідні слова для своїх підопічних та певно деякі шпаринки у захисті столичної команди, адже саме третю чверть господарі майданчику залишили за собою - 16:13. Та цього стало недостатньо щоб вирвати перемогу із цупких рук динамівок.

Вагомий внесок в перемогу Динамо-НПУ сьогодні зробила Вікторія Карєва, котра оформила дабл-дабл, набравши 15 очок та зробивши 12 підбирать, 1 результативну передачу, 1 блок-шот, та 1 перехват.