Завтра, 9 лютого, о 15:00 в Івано-Франківську "Динамо-НПУ" втретє за сезон в рамках регулярного чемпіонату жіночої Супреліги зістрінеться з командою "Франківськ-НПУ". Попередні дві зустрічі закінчилися перемогою динамівок. І якщо в листопаді, коли команди вперше зіграли, найбільше м'ячів у кільце столичної команди принесла Аріна Білоцерківська та Олена Огороднікова, то настуного разу команда Франківська грала в Києві без Аріни, але з Міріам Уро-Нілє, котра принесла своїй команді 21очко. То ж слід чекати, що захисит команди Володимира Рижова буде особливо зосереджений саме на Уро-Нілє та Огородніковій. 

111

10 лютого о 12:15 у Львові "Динамо-НПУ" також втретє за сезон зіграє з командою Львова. Хоч минулі зустрічі цих команд і закінчились перемогою динамівок, проте легкими ці перемоги назвати не можна. Львів'янки поступились суперницям першого разу лише на 8 очок, настпного - на 10. Команда міста Лева - сильний нерзручний суперник, котрий до речі також потрпив до четвірки фіналістів Кубка України серед жінок. 

Обидва матчі обіцяють бути цікавими та напурженими, адже суперники максимально мотивовані взяти реванш у Динамо. Ми віримо у нашу команду, і будемо вболівати за них, слідкуючи за грою он-лайн! Посилання на трансляцію чекайте не сайті та офіційній сторінці клубу у мережі Facebook у день гри.  

Прокоментувати