Уже вдруге в сезоні «Динамо-НПУ» не пропустило від запорізької команди навіть 50 очок


«КОЗАЧКА-КПУ» - «ДИНАМО-НПУ» - 39:72 (7:21, 14:20, 11:16, 7:15)

«Козачка-КПУ»: Черненко (12 + 7 підбирань), Ель Хажмір (12), Радіонова (5 + 14 підбирань).

«Динамо-НПУ»: Кійс (17 + 9 підбирань), Карєва (17), Цюбик (15 + 11 передач + 2 перехоплення + 3 блок-шоти), П’янтак (6 + 11 підбирань + 3 блок-шоти).


У першому матчі цих команд у Києві «Динамо-НПУ» досягло впевненої перемоги – 80:47, насамперед, завдяки грамотному мобільному захисту. Левову долю очок запоріжанки тоді набрали лише після того, як Володимир Рижов випустив на майданчик майже всю п’ятірку резервісток. Надійна оборона стала основним чинником і нинішнього успіху «біло-синіх», тепер уже в Запоріжжі...

Після дошкульної поразки у Бердянську наші дівчата прагнули реабілітуватися, тож розпочали цей поєдинок на максимальних швидкостях і  при максимальній же концентрації у власній «фарбі». Господаркам майданчику така тактика «Динамо-НПУ» прийшлася не до смаку, бо пробиватися до його кільця майже не вдавалося, і атакувати їм довелося переважно з-за шестиметрової лінії. Залітало же – дзуськи! Взагалі у поєдинку підопічні Вікторії Большакової «пульнули» з-за дуги 35 разів (!), реалізувавши тільки сім спроб. Тож у стартовій чверті вони спромоглися набрати лише 7 очок, пропустивши втричі більше.

Андреона Кійс та Вікторія Карєва продуктивно старалися під чужим кошиком, тоді як здалеку їх пристойно підтримала Наталія Цюбик, реалізувавши всі свої три дальніх кидки. До речі, у цьому матчі Цюбик дещо несподівано виявила ще й здібності відмінного «підносчика снарядів», записавши собі до активу одразу 11 результативних передач!

Після великої перерви, досягши переваги у 20 пунктів, динамівки пильності також не втрачали, хоча Володимир Рижов взявся до частої ротації виконавиць, намагаючись більш-менш рівномірно заграти всіх. На якості гри це позначилося не кращим чином, однак «Динамо-НПУ» все одно повністю контролювало розвиток подій. І у заключній чверті свій хороший внесок до загального успіху встигли зробити навіть Альона Самохвалова та Катерина Чуркіна...   

Прокоментувати