У напруженому протистоянні з діючими чемпіонками динамівок дуже підвела якість реалізації, не допоміг навіть «трипл-дабл» Андреони КІЙС

«ДИНАМО-НПУ» - «КИЇВ-БАСКЕТ» - 73:89 (11:19, 20:22, 20:27, 22:21)

«Динамо-НПУ»: Кійс (21 + 14 підбирань + 10 передач + 2 блок-шота), Карєва (18 + 5 підбирань + 4 передачі), Тетерук (14), Цюбик (8).

«Київ-Баскет»: Кондусь (25), Любинець (20 + 10 підбирань + 3 блок-шоти), Ольховик (14 + 7 підбирань + 9 передач), Спітковська (11 + 5 підбирань + 7 передач).

На відміну від першого «побачення» цих суперників у сезоні, коли «Динамо-НПУ» зазнало нищівної поразки – 71:109, нинішнє вийшло куди більш «гарячим». Фактично, на майданчику перебували уже приблизно рівні за потенціалом колективи, один з яких зумів свої шанси використати краще, ніж інший – свої...

Підопічні Інни Кочубей (вона виконувала обов’язки головного тренера за відсутності Володимира Холопова через хворобу) розпочали поєдинок у звичному стилі – мобільно та агресивно, продуктивно заграючи свою рухливу центрову Вероніку Любинець. Господаркам же майданчику очевидно не вистачало більш розважливих дій плеймейкера Оксани Фастової та відсутньої Франеки Холл. Тому коли Євгенія Спітковська влучила з-за шестиметрової лінії, рахунок на користь «Київ-Баскета» став 19:8.

Утім, варто було Володимиру Рижову зробити деякі тактичні перестанови та змістити в атаках акцент на тріо форвардів – Андреона Кійс, Вікторія Карєва, Олена Тетерук, як динамівки швидко скоротили відставання майже до мінімуму – 19:21. Здавалося, ще трохи... Однак тут Інна Кочубей дуже доречно взяла тайм-аут, після якого від Ганни Ольховик та Ксенії Афанасьєвої у корзину «біло-синіх» прилетіли два триочкових «привіти». Натомість у господарок майданчику далекі кидки ціль вперто оминали. Більше того, м’яч частенько не влучав у кошик також після середніх та навіть ближніх атак. Наче його хто зачарував. І «Київ-Баскет» до великої перерви зберіг 10-очковий відрив.

Третя чверть для «Динамо-НПУ» пройшла якимись біло-чорними смугами. Варто було Кійс та Карєвій кількома влучаннями скоротити відрив до оптимістичної відстані, як далі вони ж вірні, здавалося, кидки не реалізовували, а у відповідь влітало від тієї ж Ольховик та Вікторії Кондусь, яка помітно активізувалася.

Та все ж наші дівчата боролися до кінця. І чудовий відрізок у виконанні Кійс, яка в підсумку записала собі до активу класний «трипл-дабл» та, нарешті, два дальніх влучання Наталії Цюбик, у поєднанні з досить жорстким і мобільним захистом, за три хвилини до сирени висвітили на табло – 71:80. Ще одна-дві вдалі атаки «Динамо-НПУ» цілком могли загострити інтригу по максимуму. Однак м’яч знову зрадницьки відмовився влучати в «рідний» кошик СК НПУ, тоді як у ці кульмінаціні секунди та ж Кондусь жодного разу не схибила ні з проходів, ні з лінії штрафних...

Що ж, наша команда знову була змушена визнати перемогу діючого чемпіона країни. Продовжуємо робили правильні висновки з власних помилок...