• Перемогли і амбіційного дебютанта, і сенсаційного лідера!

Візит до Львова та Івано-Франківська для «Динамо-НПУ» склався дуже вдало

 


Як ми й передбачали, так званий західний іспит справді став для нашої команди хорошим випробовуванням на міцність. Адже для перемог над СБК «Львів» та «Франківськ-ПНУ» дівчатам довелося докласти максимум зусиль і, крім тактично-технічною майстерності, продемонструвати ще й силу характеру...  

 

СБК «ЛЬВІВ» - «ДИНАМО-НПУ» 59:67 (20:20, 12:14, 16:13, 11:20) 

СБК «Львів»: Філевич (16 + 10 підбирань), Бабич (16 + 9 підбирань), Красникова (12 + 6 підбирань).

«Динамо-НПУ»: Холл (21 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Кійс (21 + 5 підбирань), Карєва (16 + 7 підбирань + 5 передач + 2 перехоплення), П’янтак (4 + 7 підбирань). 

Подорожувати з Києва до Львова на потягу «Інтерсіті», безумовно, зручно і комфортно. Та це якщо не бути спортсменом. Бо тим тривалі сидячі переїзди сил та мобільності точно не додають. Проте що було робити, коли можливість вчасно дістатися Львова у баскетболісток «Динамо-НПУ» залишалася тільки на тому ж таки «Інтерсіті»? Поїхали...

Звичайно, ця дорога позначилася на діях наших дівчат негативним чином. За словами наставника Володимира Рижова, його підопічним не вистачало легкості в ногах та звичної мобільності, тож вони досить довго шукали «свій» захист. Суперниці же цим користалися продуктивно. Досвідчені лідери дебютанта Суперліги – Христина Філевич та Ольга Красникова, за допомоги проворної Вікторії Бабич, «чіплялися» за кожен сприятливий момент і не дозволяли динамівкам втекти у відрив. І хоча з влучністю в них були солідні проблеми, «біло-сині» теж грішили масою промахів. Особливо з-за шестиметрової лінії.

Все докорінно змінилося у заключній чверті, коли «Динамо-НПУ» дещо перебудувало тактику. Франека Холл двічі поспіль заробила і реалізувала «2+1», а ще потужно активізувалися під чужим кільцем Андреона Кійс та Вікторія Карєва. Загальний ККД останньої однозначно став для львів’янок неприємним сюрпризом, бо якщо до можливостей американок вони виявилися готовими, то до атакувальної агресивності Карєвої – ні. Тож, вийшовши вперед на 31-й хвилині, надалі динамівки уже постійно лідирували і впевнено довели справу до важливої перемоги.   


«ФРАНКІВСЬК-ПНУ» - «ДИНАМО-НПУ» - 63:84 (13:19, 11:26, 26:21, 13:18)

«Франківськ-ПНУ»: Огородникова (16 + 11 підбирань), Білоцерківська (15 + 10 підбирань + 5 передач), Гвічіані (11).

«Динамо-НПУ»: Карєва (21 + 10 підбирань), Кійс (18 + 13 підбирань + 4 передачі), Холл (16 + 13 підбирань + 5 перехоплень), П’янтак (11 + 8 підбирань).

Хороший відпочинок після львівського поєдинку значно поліпшив настрій та боєготовність підопічних Володимира Рижова. У той же час їхні наступні суперниці добряче виснажилися напередодні, коли здобули сенсаційну перемогу над діючим чемпіоном «Київ-Баскетом» - 77:70, перервавши тому 38-матчеву переможну серію в рамках національних чемпіонатів. Шалену статистику показали лідери «Франківська-ПНУ»: Олена Огородникова набрала 27 очок і зібрала 14 підбирань, а Арина Білоцерківська взагалі видала «трипл-дабл» - 26 очок, 10 підбирань і 12 передач! Тож, здається, у цьому матчі сил їм уже трішечки бракувало.

Втім, наші дівчата не переймалися ні стастикою франківок, ні їхніми результатами. Вони вийшли на майданчик з метою зробити свій результат. І зробили! Перша чверть показала, що підопічні Юрія Процюка зі стартовою тактикою «Динамо-НПУ» не вгадали, а друга взагалі стала для них суцільним кошмаром. Андреона Кійс, Вікторія Карєва, Оксана П’янтак і, що дещо дивовижно, навіть невисока Франека Холл виказали настільки нестримну енергію в боротьбі за підбирання, що в підсумку наша команда виграла їх із фантастичною перевагою – 62:37! Звідси й узяв витоки вирішальний відрив, який швидко досяг 20 пунктів. І хоча після великої перерви Огородникова та Білоцерківська доклали максимум зусиль, щоби переламати хід гри, їм це не вдалося.  

Таким чином, здобувши дві важливі перемоги, перше коло чемпіонату «Динамо-НПУ» завершує в статусі одноосібного лідера. Потенційно його можуть наздогнати «Київ-Баскет» і той же «Франківськ-ПНУ», але для цього їм необхідно обов’язково досягати успіху в усіх матчах. 

Прокоментувати