Наша команда вдруге поспіль переграла амбіційний «ІнтерХім-СДЮСШОР» 

«ДИНАМО-НПУ» - «ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР» - 85:76 (22:14, 18:22, 22:23, 23:17)

«Динамо-НПУ»: Кійс (28 + 16 підбирань + 6 передач – 4 втрати), Холл (17 + 7 підбирань + 6 перехоплень + 2 блок-шота), Цюбик (15), П’янтак (8 + 7 підбирань + 4 блок-шоти), Фастова (8 + 5 підбирань).

«ІнтерХім-СДЮСШОР»: Бондар (20 + 7 передач – 4 втрати), Колібабчук (17 + 5 підбирань – 4 втрати), Бондарюк (14 + 13 підбирань), Сергєєва (7 + 6 передач), Бакал (5 + 8 підбирань + 3 перехоплення). 

Коли після трьох хвилин гри Франека Холл та Андреона Кійс забезпечили «Динамо-НПУ» ривок – 9:0, здалося, що цей поєдинок пройде за сценарієм попереднього і завершиться повторним розгромом гостей. Проте ті, з усього видно, винесли з учорашнього фіаско правильні висновки і до потужного старту господарок майданчику виявилися готовими. Тож незабаром Наталія Бондар і Діана Бондарюк фактично ліквідували відставання – 12:13. Однак Оксана П’янтак і Наталія Цюбик за останні півхвилини стартової чверті повернули нашій команді комфортний гандикап.

Далі – більше: на початку другого періоду Кійс довела відрив до круглого показника – 24:14. Однак, на відміну від попереднього матчу, цього разу одеситки вчепилися у свій шанс відчайдушно. Команду повели за собою досвідчені Наталія Бондар і Світлана Колібабчук, в яких добре «полетіло» з-за шестиметрової лінії (на двох реалізували 9 спроб із 17), а також височена Діана Бондарюк, котра частенько вигравала підбирання у динамівській «фарбі». І надалі більше як на 8 очок «ІнтерХім-СДЮСШОР» столичний колектив не відпускав. Коли ж наприкінці третьої чверті наставник киянок Володимир Рижов був змушений дати перепочити своїм американським легіонеркам, Бондар і Колібабчук дальніми влучаннями спочатку відновили рівновагу – 46:46, а потім та ж Колібабчук взагалі вивела гостей вперед – 56:55. Проте надалі Оксана П’янтак «зачохлила» кидок Бондарюк, а Наталія Цюбик показала, що теж вміє чудово атакувати здалеку: наші дівчата втрачати свого аж ніяк не збиралися.

Вирішальна десятихвилинка стала таким собі бенефісом Андреони Кійс, яка персональними проходами наводила на суперниць справжній жах. Ну, а кульмінаційним виявився триочковий «привіт» Людмили Любарської, після якого «Динамо-НПУ» знову відірвалося на комфортну відстань – 73:65. Довершила справу все та ж Кійс, чий підсумковий «дабл-дабл» справді вражає...

Таким чином, наша команда здобула чергову важливу перемогу і стала у турнірній таблиці локальним лідером. Та вже 10 і 11 листопада її очікує випробування на міцність у Львові та Івано-Франківську...  

Прокоментувати