У першому протистоянні з «ІнтерХім-СДЮСШОР» наші дівчата перемогли, що називається, за явною перевагою 

«ДИНАМО-НПУ» - «ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР» - 83:52 (20:7, 21:10, 20:12, 22:23)

«Динамо-НПУ»: Холл (18 + 9 підбирань + 2 перехоплення + 2 блок-шота), Цюбик (15 + 4 підбирання), Кійс (10 + 6 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення), Тетерук (9 + 3 перехоплення), Фастова (8 + 6 підбирань + 3 передачі).

«ІнтерХім-СДЮСШОР»: Бакал і Булавицька (по 9), Бондарюк (8 + 8 підбирань), Колібабчук (6 + 7 підбирань + 2 блок-шота). 

Протягом трьох останніх сезонів протистояння цих суперників неодмінно завершувалися на користь одеситок. Причини тому є різні, в тому числі й елементарне невезіння киянок, проте колись таки ця серія поразок мала завершитися. Це сталося у звітному матчі, причому «Динамо-НПУ» фактично декласувало принципового опонента…

Наші дівчата розпочали дуже потужно. Максимальні швидкості, високий пресинг та агресивний захист стали для гостей дуже неприємним сюрпризом. Можна сказати, їх одразу ж взяли в настільки шокуючі «лещата», що в них посипалася маса помилок і втрат, а кожне набрано очко давалося з величезними складнощами. У динамівок же відверто не полетіло з-за шестиметрової лінії (одна лише Франека Холл, хоч і вважається класним снайпером, схибила чотири рази!), проте вони все одно швидко збільшували очковий гандикап завдяки блискавичним відривам та грамотним позиційним комбінаціям, де відзначалися вже всі поперемінно.

Одеситкам дуже відчутно недоставало травмованих захисниць Юлії Мусієнко та Єлизавети Мітіної, однак не спрацьовував також ні досвід Наталії Бондар (Колотовської), Світлани Колібабчук чи Діани Борисюк (Матвєєвої), ні проворність молодих Юлії Сергєєвої, Ганни Бакал чи Наталії Булавицької. Вистачало браку і в діях їхніх партнерок. Тож за планку у 20 набраних очок «акули» перевалили лише… в середині третьої чверті!

Від того часу наставник «Динамо-НПУ» Володимир Рижов застосував часту ротацію, даючи можливість перепочити лідерам, а заключні шість хвилин на майданчику взагалі перебували фактично всі резервісти. І вони із суперницями влаштували на паркеті справжнісінькій «пінг-понг», де азарт очевидно переважав розсудливість. Тож глядачі побачили як карколомні проходи Влади Гозалової та результативну мобільність Альони Самохвалової, так і жахливу неузгодженість дій у захисті. Відповідно, одеситки стрімко поповнили очковий доробок до більш-менш прийнятного. Та все ж за межу 30-очкового відриву динамівки їх не випустили.

2-го листопада у СК НПУ «Динамо-НПУ» та «ІнтерХім-СДЮСШОР» проведуть ще один поєдинок. Певно, цього разу підопічним Володимира Рижова здолати суперниць буде складніше. Тож закликаємо шанувальників баскетболу заповнити трибуни якраз до 18-ї години, коли розпочнеться гра…

Прокоментувати