У поєдинку з діючим чемпіоном «Динамо-НПУ» зазнало дошкульної поразки 

«КИЇВ-БАСКЕТ» - «ДИНАМО-НПУ» - 109:71 (34:17, 29:26, 23:18, 23:10)

«Київ-Баскет»: Кондусь (23 + 4 підбирання + 4 перехоплення – 3 втрати), Любинець (21 + 14 підбирань + 7 передач + 5 блок-шотів), Бойко (17), Ольховик (14 + 6 підбирань + 4 передачі + 4 перехоплення), Спітковська (11 + 10 передач + 4 перехоплення).

«Динамо-НПУ»: Холл (25 + 7 підбирань), Кійс (17 + 7 підбирань + 5 передач – 4 втрати), П’янтак (13 + 5 підбирань + 2 блок-шоти), Карєва (10), Фастова (6 + 6 передач). 

Очне протистояння нинішніх лідерів у турнірній таблиці очікувалося з особливим інтересом, оскільки хтось із них мав би вперше у сезоні залишити майданчик переможеним. На жаль, ця незавидна роль випала нашій команді...

На старті суперники спробували здивувати одне одного, випустивши на майданчик гравців, які раніше мали проблеми зі здоров’ям. У «Київ-Баскета» повернулася досвідченіша Ганна Ольховик, а у «Динамо-НПУ» - стара-нова виконавиця Вікторія Карєва, яка кілька років тому ставала чемпіонкою України якраз у біло-синій формі. Обидві, як-то кажуть, каші не зіпсували, проте було добре видно, що Ольховик у колективному ансамблі почувалася впевненіше, тоді як Карєвій ще необхідно добряче попрацювати над покращенням взаєморозуміння з новими партнерками. Зрештою, цей момент також позначився на тому, що господарки паркету впоралися зі стартовим хвилюванням швидше.

Запропонувавши динамівкам максимально мобільні та агресивні дії в захисті, підопічні Володимира Холопова змусити тих частенько помилятися і втрачати м’яча. У відповідь Євгенія Спітковська та Вікторія Кондусь швидко організовували блискавичні контратаки. В позиційному же нападі «оси» (це талісман «Київ-Баскета») застосували швидкий рух м’яча із частим виведенням на завершальний кидок центрової Вероніки Любинець, яка не підводила. Також з-за шестиметрової лінії непогано била Олена Бойко. І наші суперниці дуже швидко втекли у солідний відрив.

Проте боротьба продовжилася. У другій чверті продуктивно запрацювала «американська зброя» динамівок – Франека Холл та Андреона Кійс. Однак помилки в захисті зводили їхні старання нанівець. Особливо грішила ними задня лінія. Та все ж «Динамо-НПУ» спромоглося зупинити атакуючий порив опоненток і знаходилося на відстані, яку реально було нівелювати.

Після великої перерви нарешті згадала про свої бомбардирські здібності центрова Оксана П’янтак. Тож після кількох її влучань та триочкового «привіту» від Холл наші дівчата скоротили відставання до 15 пунктів. Здавалося, ще трохи... Але необхідної допомоги П’янтак і американки не отримали. Абсолютно не схожою на себе у цьому матчі була Наталія Цюбик, вчергове безпорадною виявилася поява на майданчику резервісток. Натомість чергова порція помилок та втрат від динамівських захисниць дозволила «Київ-Баскету» видати ривок – 14:2, після якого у матчі все стало зрозуміло.

Що ж, «Динамо-НПУ» зазнало першої поразки в сезоні, але бувають невдачі, з яких дуже корисно зробити необхідні висновки на майбутнє. Сподіваємося, саме так станеться і нині... 

Прокоментувати