• Кубок України. Чвертьфінал. Попотіли з ліцеїстками

ДИНАМО-НПУ – КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ – 88:58 (27:3, 20:15, 23:23, 18:17)

Д: Бойко (25), Самохвалова (13 + 5 підбирань + 3 передачі), Любарська (12 + 5 підборів + 5 передач), Цюбик (11), Дубровська (10 + 6 підборів).

ККБ: Гутевич (18 + 6 втрат), Ростоцька (15 + 9 підбирань), Джунь (11).

Розгромивши юних суперниць у першому матчі – 103:50, у повторному, зрозуміло, підопічні Володимира Рижова цілком могли собі дозволити, так би мовити, зіграти у пів-ноги. Але спочатку не дозволив тренер, який знову змусив одразу ж застосувати жорсткий пресинг і зробити ставку на черговий стартовий «бліц-криг». Що, зрештою, вийшло на «ура», як можна зрозуміти з рахунку на табло після першої чверті. А ось далі не дозволили вже підопічні Олени Федченко…

Чудово усвідомлюючи, що втрачати їм абсолютно нічого, юні ліцеїсти заграли невимушено і з неприхованим наміром таки добряче «пощипати» грізних опоненток хоча б до останнього високими швидкостями та дальніми влучаннями. Щоправда, на відміну від попереднього поєдинку, цього разу Юлія Гутевич та Жанна Джунь відзначилися на двох тільки сімома влучаннями. Натомість, завдяки занадто вже прискіпливій роботі арбітрів, гості пробивали зі штрафної лінії цілих 25 кидків, з яких реалізували 19. Найбільше тут відзначилася Вікторія Ростоцька – 7 із 7.

Утім, віддаючи належне суперницям, усе ж слід зауважити, що динамівкам непросто було змушувати себе викладатися на повну після великої перерви. Адже їхня перевага за сумою двох матчів на той момент складала добрих 82 очки! Проте лідери перепочинку собі не дозволили. І в підсумку просто відмінний відсоток реалізації з гри видала Олена Бойко – 10 із 11, у тому числі два з двох із-за шестиметрової лінії. Не набагато відстала від неї Альона Самохвалова – 6 із 7. Продуктивно, в цілому, відпрацювали Наталія Цюбик і так званий «старий новачок» Людмила Любарська, яка була лідером «Динамо-НПУ» ще 7-8 років тому. Непогано побігали й молоді резервісти – Влада Гозалова, Дарина Дубровська, Анна Крейдіна і Дар’я Жир. І лише центрова Оксана П’янтак, яка була кращим бомбардиром динамівок у попередньому матчі, цього разу дещо розчарувала, отримавши п’ятий фол ще наприкінці третьої чверті.

Втім, хоч як там було, а головне завдання виконано: «Динамо-НПУ» гратиме у півфіналі Кубка України! Свого майбутнього суперника на цій стадії турніру дізнаємося вже незабаром…