• Динамівське підсилення виявилося дієвішим

Напередодні цього матчу деякі джерела масової інформації багато уваги приділили очікуваному дебюту у складі харківської команди супердосвідченої екс-динамівки Олени Вергун. Мовляв, це дуже резонансна подія. Однак через певні проблеми зі здоров’ям вихід на паркет для 47-річної баскетболістки вимушено відклався. Натомість, повернення до рідної «біло-синьої» дружини інших досвідчених виконавиць Олени Тетерук та Людмили Любарської стало для баскетболісток ХАІ величезною несподіванкою. І вже втретє в сезоні «авіаторши» були вимушені визнати, що, образно кажучи, злетіти вище динамівських хмар із разючими блискавками їм поки не до снаги…

ДИНАМО-НПУ – ХАІ 77:61 (22:15, 15:11, 28:14, 12:21)

 Д: Цюбик (17 + 5 підборів + 3 перехоплення + 2 блок-шота), Тетерук (16 + 5 підборів + 4 перехоплення), Бойко (15 + 7 підборів), Самохвалова (11 + 6 підборів), Бондар (4 + 8 підборів).

Х: Чек (14), Ворончихіна (13), Радіонова (12 + 20 підборів), Покровенко (12 + 6 підборів + 6 перехоплень). 

Однією із таких «блискавок» одразу ж стала Тетерук, чиї продуктивні дії під обома щитами швидко дозволили динамівкам захопити ініціативу. Звідусіль загрожувала чужому кільцю всюдисуща Наталія Цюбик, проворніше за опоненток працювали ногами Альона Самохвалова та Олена Бондар. Так би мовити, не псувала каші й Людмила Любарська, хоча їй поки важко грамотно влитися в гармонійний тактичний ансамбль команди – на це потребується певний час. Варто ж було стрімкому «літачку» Марині Ворончихіній спробувати зупинити атакуючий порив киянок триочковим залпом, як в аналогічну відповідь миттєво розрядилася «зенітна гармата» Олени Бойко. І надалі бойова наземна «артилерія» господарок майданчику робила свою справу значно якісніше, ніж хаотичні «бомбардування» представниць чи не найкращого авіаційного навчального закладу країни.

Щоправда, останні здаватися без бою аж ніяк не збиралися. Олександра Чек та Світлана Радіонова терпляче вичікували моменти, коли підопічні Володимира Рижова припустяться помилки, щоби одразу ж нещадно карати їх за це. І саме ця їхня зарядженість тривалий час не дозволяла «Динамо-НПУ» зробити солідний відрив. Однак у третій чверті киянки, виконуючи оперативні настанови головного тренера Володимира Рижова у великій перерві, завертіли на майданчику такий хоровод комбінацій, що їхній гандикап відриву від ХАІ миттєво сягнув більше двох десятків очок. Черговий «привіт» від Бойко намалював на табло рахунок – 53:32.

Розуміючи, що справу фактично зроблено, наставник «Динамо-НПУ» задіяв на паркеті всіх резервісток. Вони, щоправда, його надій не виправдали, бо останню чверть баскетболістки ХАІ провели з помітною перевагою. Але й тільки. Підсумкова перемога киянок сумнівів ні в кого не викликала.

Тепер наші дівчата у доброму настрої готуються до іншого відповідального протистояння – з бердянською «Чайкою-ДЮСШ». Воно відбудеться 13 січня у спорткомплексі НПУ, початок – о 14.15. 

Прокоментувати