ХАІ – «ДИНАМО-НПУ» – 58:71 (13:30, 14:10, 14:17, 17:14)

ХАІ: Лах (19 + 5 втрат), Покровенко (13 + 6 підборів), Чек (11 + 11 підборів).

"Динамо_НПУ": Самохвалова (21 + 7 підборів), Бойко (16 + 8 підборів + 5 передач), П’янтак (15 + 13 підборів + 3 перехоплення), Цюбик (13 + 7 підборів), Бондар (1 + 8 підборів). 

Дві прикрі домашні поразки «Динамо-НПУ» від «Вінницьких блискавок» та «Сузір’я» не залишали підопічним Володимира Рижова іншого виходу, крім як реабілітуватися у наступних виїздних поєдинках. І вони із цим завданням впоралися на «відмінно», спочатку здолавши «Чайку-ДЮСШ», а тепер от і ХАІ…

У принципі «авіаторши» вважаються незручними суперницями для будь-якої команди, бо з ними завжди необхідно боротися на повних обертах «моторів» від першої і до останньої секунди. Бо як тільки дозволиш собі хоч на коротенький проміжок часу включити «автопілот», як невдовзі цілком вірогідно вирушиш у «круте піке» із вкрай неприємним приземленням. На щастя, наші дівчата добре це усвідомлювали, тому в Харкові цілком грамотно задіяли тактику такого собі бліц-кригу, коли надійно зачохлили «авіаторшам» мотори ще до того, як ті спробували злетіти. Інакше ж кажучи, видали просто бомбезну першу чверть, спрямувавши у чуже кільце одразу 30 очок! При цьому варто відзначити всю стартову п’ятірку, в якій найбільше неприємностей харків’янкам завдала Альона Самохвалова. Сміливі індивідуальні проходи в сукупності із триочковими влучаннями прийшлися суперницям явно не до смаку. А коли ті спробували приділити нейтралізації атакуючого запалу Самохвалової першочергову увагу – миттєво отримали на горіхи від її партнерш – Олени Бойко, Оксани П’янтак та Наталії Цюбик.

Щоправда, «льотчиці» абсолютно не були би схожими самі на себе, коли б таки не вирвалися, образно кажучи, у вільний політ. І хоча краще «бомбардувати» динамівський кошик їм не вдалося, бо центровій Олександрі Чек виходити на ударний маневр підопічні Володимира Рижова дозволяли вкрай рідко, періодичні триочкові «кулеметні черги» проворних Аліни Лах та Наталії Покровенко все ж допомогли ХАІ дещо скоротити відстань. 

Однак після великої перерви основна п’ятірка динамівок знову взяла розвиток подій на майданчику під надійний контроль. Чередуючи персональний захист із зонним та розважливо варіюючи розміном гравців, «біло-сині» дуже вдало продовжили шукати шляхи до перемоги від надійної оборони. Через що й продовжили домінувати на паркеті. Щоправда, у цьому матчі належної допомоги від дівчат з лавочки основні виконавиці «Динамо-НПУ», на жаль, не отримали, зате самі все також бути на висоті. Навіть коли мова йде про невисоку Олену Бондар, чиїй спроможності вигравати підбори, насправді, можуть позаздрити височенні центрові. Ну й, знову ж таки, дальні влучання Цюбик прийшлися на ті моменти, коли господарки майданчику, здавалося, вже підзаправилися додатковою дозою пального.

Таким чином, динамівська ескадрилья «розлітатися» харківській авіації як слід не дозволила і впевнено довела справу, так би мовити, до власного переможного приземлення.

Таким чином, у турнірній таблиці «Динамо-НПУ» поки що вийшло на чисту четверту позицію, маючи в активі на одну перемогу більше, ніж той же ХАІ, «Чайка-ДЮСШ» та «Вінницькі блискавки».

Тепер дуже важливо не змінювати переможного курсу, дівчата!       

Прокоментувати