• Динамівки дозволили одеським «акулам» поздоровити ювіляршу перемогою

«ІнтерХім-СДЮСШОР» - «Динамо-НПУ» - 78:50 (22:19, 21:10, 12:11, 23:10)

«ІнтерХім»: Карп (22 очка + 14 підборів + 3 перехоплення), Мусієнко (19 + 10 підборів + 12 передач), Колібабчук (15 + 3 блок-шоти).

«Динамо-НПУ»: Бойко (13), Цюбик (12 + 7 підборів + 4 передачі + 9 втрат), П’янтак (8 + 7 підборів), Самохвалова (7 + 8 підборів). 

Так уже сталося, що дата звітного поєдинку прийшлася якраз на ювілейний День народження Світлани Колібабчук, яка захищає кольори одеської команди вже більше 10 років. Не знаємо, чи лунало сьогодні на «Ланжероні» чи «Аркадії» неодноразове Happy birthday, Sweet (або Світлана) dreams, але з трибун УСК «Краян» щось подібне до цього доносилося. Звісно, це наклало на сценарій матчу особливі стимули. Господарки майданчику вийшли на паркет напрочуд зарядженими на боротьбу, бо дуже хотіли зробити одній зі своїх лідерів приємний подарунок у вигляді перемоги. Причому, сама ювілярша старалася для цього не менше за інших. У свою чергу, киянки, також щиро вітаючи Світлану, стосовно подарунку мали своє особисте бачення. І в стартовій чверті, чітко виконуючи план наставника Володимира Рижова, підопічним Ірини Щипакіної нічим не поступалися.

Однак у другому періоді приціл у них помітно збився, тоді як «акули», навпаки, успішно підключили в атаках ще й «дальнобійну артилерію». Що цікаво, тричі з-за шестиметрової лінії відзначилася якраз Колібабчук. Але, пробачте за тавтологію, головним головним болем для динамівок стала «солодка парочка» Юлія Мусієнко – Христина Карп. Перша з них носилася по всьому паркету з потрійною енергією, намагаючись встигати всюди, і таки встигала! Найбільш красномовно про це свідчить виданий нею в підсумку «тріпл-дабл», який своїм вагомим «дабл-даблом» підкріпила Карп. Що ж, недарма обидві ці баскетболістками вважаються в перспективі гравцями основи національної збірної…

Проте киянки не склали зброї, і в третій чверті були дуже близькими, щоби максимально відновити інтригу. Олена Бойко кілька разів перегравала один в один ту ж Карп, Наталія Цюбик «вистрілювала» хоча й потроху, зате скрізь, а Оксана П’янтак та Альона Самохвалова миттєво ловили суперниць на кожній неточності. Однак лідерам команди конче необхідною була гідна підтримка з лавочки, а її в якісному вигляді вони не дочекалися. І в заключному періоді «ІнтерХім-СДЮСШОР» спромігся видати вирішальний ривок. Ювілярша залишилася щасливою…

 


 

На цьому змагальна програма «Динамо-НПУ» у 2017 році вичерпана. Зараз у дівчат буде невеличка пауза, щоби підлікувати травми, добре зустріти новорічні свята і у 2018-му, з новим натхненням, продовжити боротьбу за потрапляння до четвірки найсильніших!

         

Прокоментувати