• «Галина Ким: Дуже приємно, коли клуб здобуває перемоги у формі, на якій зображена назва нашої фірми»

Директор СК «УКРФІНСТРАХ» поспілкувалася з клубною прес-службою і підвела підсумки співпраці компанії та БК «Динамо-НПУ» протягом сезону 2016/2017.

–  Галино Григорівно, розкажіть, як провели травневі свята?

–  Ці дні увесь колектив перебував у Варшаві.  Подібні поїздки зміцнюють корпоративний дух. Тож, саме таким чином ми вирішили зустріти травень. 

  Як оціните виступ «Динамо-НПУ» у цьому сезоні?

–  СК «УКРФІНСТРАХ» завжди слідкує за поєдинками «Динамо-НПУ». Кожний матч – це нові емоції. Дуже приємно, коли клуб здобуває перемоги у формі, де зображена назва нашої фірми. Дійсно, це викликає привід для гордості. Однак, обходитися без поразок у спорті неможливо. На моє переконання, кожна невдача – це можливість для аналізу своїх помилок та шанс бути сильнішим наступного разу.

  Навесні «Динамо-НПУ» організовувало якісні трансляції домашніх зустрічей. Наскільки важливою частиною реклами для клубу та спонсора є цей факт?

–  Це дуже важливо. Оскільки завдяки оголошенням протягом трансляції та банерам безпосередньо у місці проведення змагань нас впізнають. Окрім того, це є важливою складовою підтвердження іміджу компанії, яка піклується про спортсменів. Ми обрали правильний сегмент та не шкодуємо про співпрацю з баскетбольним клубом «Динамо-НПУ». Плануємо й надалі працювати з цією командою. Нинішній договір діє до травня. Його пролонгацію обговорюватимемо ближче до нового сезону, який стартує восени. 

–  Всі баскетболістки «Динамо-НПУ» застраховані у СК «УКРФІНСТРАХ» Розкажіть, чи наставали страхові випадки?

–  Так, подібні випадки траплялися. Втім, вони були незначними. Нічого критичного у цьому плані за сезон не сталося.

–  СК «УКРФІНСТРАХ» стала лідером рейтингу журналу «Insurance TOP» у номінації «Динаміка зростання туристичного страхування» за підсумками 2016 року. Наскільки важливим для вас є таке визнання? 

–  Це величезне досягнення для компанії, оскільки серед призерів більшу частину складають ті, хто працює велику кількість років або мають іноземний капітал. Ми є менш досвідченою страховою фірмою. Однак, стрімкий зріст, який відбувся в «УКРФІНСТРАХ» за останні два роки є дуже логічним та збалансованим. Наш колектив є невеликим. Тож, кожен працівник доклав свою вагому частку до спільної перемоги.

–  Незабаром стартує літній сезон відпочинку. Які страхові завдання компанія ставить на цей період?

–  Безперечно, нові звершення є серйозною відповідальністю для СК «УКРФІНСТРАХ». Зменшувати вимоги ми не можемо. Наразі нашою метою є утримання завойованих позицій. Фірма відпрацьовує усі минулорічні недоліки, аби зробити перебування наших клієнтів за кордоном максимально комфортним. З травня зосередимо увагу на масовому туризмі (подорожі до Туреччини, Болгарії, Єгипту). Ця сфера залишається нашим пріоритетом, однак, паралельно ми розвиваємо функцію добровільно-медичного страхування.

Прокоментувати