2019 рік «Динамо-НПУ» розпочинає домашніми поєдинками проти «Вінницьких блискавок» та БК «Рівне-ОШВСМ»


Як відомо, новорічні свята наші дівчата зустрічали в статусі локальних лідерів національної першості і, звісно, націлені зберігати його і в подальшому. Проте зробити це буде вкрай непросто...

Першими суперниками «Динамо-НПУ» у 2019 році будуть «Вінницькі блискавки» та БК «Рівне-ОШВСМ». Вінничанки вже кілька років поспіль зберігають досить зіграну стартову п’ятірку, яка спроможна гідно боротися з будь-яким опонентом. Однак доноворічний період у чемпіонаті для них склався невдало і, маючи в активі лише три перемоги у 12 поєдинках, нині у турнірній таблиці вони посідать передостанню сходинку. Ясна річ, що підопічних Олександра Підлужняка така ситуація не влаштовує, і в Києві вони однозначно докладуть максимум зусиль задля успіху. Хоча, безумовно, динамівкам додасть наснаги спогад про яскраву перемогу над «Вінницькими блискавками» на виїзді – 76:72, де, зокрема, Андреона Кійс видала 26 очок, 19 підбирань і 5 передач, а Оксана П’янтак – 12 очок, 11 підбирань і 2 блок-шота).

Не простіше колективу Володимира Рижова доведеться і в протистоянні з амбіційними рівненчанками. На даний момент команда Валерія Жартуна має по сім перемог і поразок та, звичайно, мріє покращити це сальдо. Відповідні виконавиці для цього у БК «Рівне-ОШВСМ» є – досвідченіші Вікторія Шматова, Людмила Спиридонова і Лариса Стадник, а також молода перспективна центрова Тетяна Гаврильчик разом спроможні добряче псувати нерви будь-якому супернику. Проте в першому поєдинку у Рівному ті ж Андеона Кійс та Оксана П’янтак знову виявилися «на коні»: перша з них записала до свого активу 27 очок, 5 підбирань і 8 передач, а друга - 16 очок, 11 підбирань, 3 передачі та 5 блок-шотів! А в підсумку «Динамо-НПУ» святкувало перемогу – 87:79.

Тож сподіваємося, що прийдешній рік динамівки розпочнуть з мажорної ноти. Звичайно, цьому може добряче допомогти хороша підтримка уболівальників. Тому запрошуємо всіх до затишного СК НПУ ім. Драгоманова!

11 січня поєдинок «Динамо-НПУ» - «Вінницькі блискавки» розпочнеться о 18.00 (його пряму трансляцію можна буде подивитися на наступним посиланням – www.youtube.com/watch?v=l5mpwd8E9eM) 

12 січня поєдинок «Динамо-НПУ» - БК «Рівне-ОШВСМ» розпочнеться о 14.15 (його пряму трансляцію можна буде подивитися на наступним посиланням – www.youtube.com/watch?v=B5p4F4WIDGs)

Прокоментувати