Перемога над «ІнтерХім-СДЮСШОР», ймовірно, порадує «новонароджену» Альону РИЖОВУ найбільше 

Відзначати Дні народження у дорозі, а то й навіть безпосередньо на ігровому майданчику, річ для баскетболісток цілком природня. Ось і в даному випадку дівчата «Динамо-НПУ» вітали «новонароджену» Альону Рижову по дорозі до Одеси. Натомість найкращим подарунком для неї, очевидно, може стати дорогоцінна перемога над місцевою командою «ІнтерХім-СДЮСШОР». Адже, незважаючи на солідні кадрові втрати, «акули» залишаються суперником досить амбіційним та непоступливим.

Як відомо, у міжсезоння одеситки недорахувалися провідної центрової Христини Карп, котра вирушила до США, а на старті поточного чемпіонату через травми на тривалий термін вибули ще два лідери – захисниці Юлія Мусієнко та Єлизавета Мітіна. На початку листопада підопічні Ірини Щипакіної завітали до Києва вже без них, і «Динамо-НПУ» тоді святкувало дві перемоги – 83:52 та 85:76. За півтора місяці, що минуло з того часу, лазарет «ІнтерХім-СДЮСШОР» не спорожнів, проте одеситки навчилися якось викручуватися без лідерів. В їхній обоймі знаходиться кілька сильних індивідуальних виконавиць, як-то Наталія Бондар (Колотовська) чи Світлана Колібабчук, перед якими не існує проблеми частих влучань здалеку. До речі, триочкові кидки взагалі традиційно є найголовнішою зброєю «акул», але й Маргарита Глєбова та Діана Бондарюк під щитами також не відбувають номер. Тобто, одеська команда у будь-якому складі продовжує залишатися суперником дуже серйозним.  

Сподіваємося, динамівки це добре пам’ятають і готуються в Одесі саме до складного протистояння. Однак досвід двох вищезгаданих перемог нині свідчить на користь «Динамо-НПУ». Тоді одеситки так і не змогли віднайти гідний захист проти креативної Андреони Кійс, та й Наталія Цюбик з Оксаною П’янтак нерви їм попсували добряче. Плюс – поступово додають Оксана Фастова, Вікторія Карєва, Олена Тетерук... Отже, завдання киянок в Одесі очевидне – перемогти на втримати нинішню лідируючу позицію в таблиці. Ну й, звісно, тим самим зробити шикарний подарунок Альоні Рижовій!

Залишається додати, що матч «ІнтерХім-СДЮСШОР» - «Динамо-НПУ» відбудеться 21 грудня. Початок – о 18-й годині.

Прокоментувати