1 грудня «Динамо-НПУ» вдруге в сезоні поміряється силами із «Київ-Баскетом» 

Обидва столичних клуби розпочали чемпіонат досить вдало і недарма саме вони очолюють нині турнірну таблицю. Втім, їхнє перше «побачення» у сезоні 27 жовтня завершилося впевненою перемогою підопічних Володимира Холопова – 109:71. Наші дівчата дозволили суперницям виконати занадто багато вільних кидків, і ті своїм шансом скористалися відмінно, видавши дуже високий відсоток реалізації. Та ще й молода центрова Вероніка Любинець зіграла напрочуд гостро і продуктивно. Проте з того поєдинку минуло вже достатньо часу, щоби добре розібрати допущені помилки і нині зіграти в інший баскетбол. Саме на це «Динамо-НПУ» й націлюється, хоча, зрозуміло, черговий поєдинок з діючим чемпіоном країни однозначно не буде не менш складним, ніж попередній. Адже, крім уже згадуваної Любинець, у складі «Київ-Баскета» досить хороший ККД демонструють захисниці Вікторія Кондусь та Євгенія Спітковська, й у відмінному стані зберігає свій ювелірний «далекобійний приціл» Ганна Ольховик. Однак нині динамівки досягли значно ліпшого взаєморозуміння на майданчику, ніж місяць з гаком тому. Дедалі вправніше порається зі своїми обов’язками плеймейкер Оксана Фастова, сподіваємося, нарешті зрозуміли свої ролі форварди Олена Тетерук і Вікторія Карєва, набуває впевненості центрова Оксана П’янтак... Ну й, нарешті, недарма кращою за багатьма показниками в усьому чемпіонаті насьогодні є американка Андреона Кійс.

Таким чином, поєдинок «Динамо-НПУ» - «Київ-Баскет», який відбудеться 1 грудня на арені СК НПУ і розпочнеться о 14-й годині, справедливо можна вважати у першому зимовому місяці центральним. І, зрозуміло, динамівкам у цьому, безперечно, напруженому протистоянні дуже знадобиться підтримка вболівальників. Тож запрошуємо всіх небайдужих заповнити трибуни і гучно продемонструвати свою симпатію до «біло-синіх»!

Ті ж, хто до СК НПУ з різних причин не добереться, пропонуємо подивитися пряму трансляцію матчу, перейшовши на наступним посиланням...

https://www.youtube.com/watch?v=81Y6cQVGwPc

Прокоментувати