24 листопада «Динамо-НПУ» проведе перший матч 1/8 Кубка України проти команди «КСЛІ-Київ-Баскет» 

Як і в минулому сезоні, кубковий жереб звів динамівок із баскетболістками фарм-клубу діючого чемпіона та головного претендента на «золото» у сезоні нинішньому – «Київ-Баскета». Тільки тоді це сталося на стадії чвертьфіналу, а зараз трохи раніше…

Під орудою відомої в минулому майстрині помаранчевого м’яча Олени Федченко зараз зібралося досить перспективне покоління 2000-2005 років народження. І хоча його середній вік сміливо можна назвати дівчачим, здолати його більш досвідченим підопічним Володимира Рижова навряд чи буде просто. Втім, через заявку у першій команді, «КСЛІ-Київ-Баскет» недорахується таких уже відомих виконавиць, як кандидат до національної збірної Вероніка Любинець, а також дуже перспективних Юлії Гутевич, Яни Рабчук, Владислави Волошиної та Жанни Джунь. Тобто, фактично цілої стартової п’ятірки. Але такими є правила кубкових змагань – усе справедливо.

У той же час, ймовірно, «Динамо-НПУ» також не буде задіювати всіх лідерів. З іншого боку, якось негоже пасувати перед зовсім юними дівчатами. Тим більше, найвищі завдання перед командою у Кубку України ніхто не відміняв. Тож, нема сумніву, підопічні Володимира Рижова поставляться до обох матчів 1/8 фіналу з максимальною відповідальністю. Хоча нема сумніву і в тому, що, так би мовити, випробування резервом головного фаворита Суперліги, насамперед, стане таким для резервісток «біло-синіх», які мають доводити спроможність бути корисними своїй команді, виходячи на майданчик на заміну. Таким чином, в анонсованого протистояння таки є особливий підтекст, тож подивитися на ігри буде справді цікаво.

Отже, 24 листопада о 18:30 «КСЛІ-Київ-Баскет» прийматиме «Динамо-НПУ» на домашній арені КСЛІ (бульвар Вацлава Гавела, 46), а 15 грудня уже на майданчику СК НПУ (вул. Тургенєвська, 3-9) відбудеться матч-відповідь.

Прокоментувати