Задля виходу до «Фіналу чотирьох» «Динамо-НПУ» необхідно будь-що обіграти сьогодні в гостях «Чайку-ДЮСШ»

Ще два місці тому ми передбачали, що заключний у регулярному чемпіонаті поєдинок може мати для нашої команди вирішальне значення. І не помилилися. Завдяки цікавій грі одеського «ІнтерХіма-СДЮСШОР» в останніх матчах турнірна ситуація склалася таким чином, що доля четвертої путівки до квартету найсильніших має вирішитися у протистоянні «Чайка-ДЮСШ» - «Динамо-НПУ».

Взагалі, це парадокс, що бердянська команда, яка протягом усього чемпіонату лише раз перебувала на четвертому місці, в разі перемоги над столичним клубом, завдяки додатковим показникам, обійде і його, і «Вінницьких блискавок». Але така вже реальність. Тож нема сумнівів, що досвідчені лідери «Чайки-ДЮСШ» Олександра Радулович, Ірина Цекова, Тетяна Панченко та молоді гравці палають бажанням досягти успіху будь-якою ціною. Проте й динамівки в останніх поєдинках переконливо довели, що спроможні ні в чому не поступатися навіть тому ж «ІнтерХіму- СДЮСШОР» чи «Київ-Баскету». Та й як обігрувати «чайок» їм також добре відомо. Адже після домашньої поразки 7 жовтня – 62:73 (коли за гостей вперше зіграла досвідченіша Радулович, а підопічні Володимира Рижова лише налагоджували ігрові зв’язки), вони 3 грудня взяли реванш у Бердянську – 64:58, а 13 січня у рідних стінах вже просто розгромили суперниць – 68:48.

Отже, до чергового і найважливішого очного поєдинку в сезоні обидві команди підходять в ситуації «пан або пропав». Перемога кожну з них виведе до півфіналу, де доведеться зустрітися з «Київ-Баскетом», а поразка змусить поставити в сезоні нерадісну крапку. Хто ж краще впорається із цим своєрідним «бердянським ребусом» - питання риторичне. Дуже хочеться вірити, що сильнішого визначить нехай і жорстка, але максимально чесна боротьба. Ну, а для Олени Тетерук, Наталії Цюбик, Оксани П’янтак, Олени Бойко, Ірини Басалик, Олени Бондар та інших динамівок цей матч стане своєрідним лакмусовим папірцем на стійкість та витривалість, майстерність і навіть, якщо хочете, певну профпридатність. Адже слабких і недисциплінованих пані Фортуна точно не любить. Проте ми віримо, що своїми фаворитками ця примхлива дама вибере таки наших дівчат!

Отже, вперед, «Динамо-НПУ»! 

Залишається додати, що анонсований матч розпочнеться 4 квітня  о 17 годині…


Прокоментувати