ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ – ДИНАМО-НПУ 57:49 (11:8, 15:14, 19:20, 12:7)

«Вінницькі блискавки»: Омобоґундже (14 + 11 підбирань + 5 перехоплень), Стадник (13), Мбайє (12 + 5 підбирань), Хомяк (10 + 10 передач + 9 підбирань + 3 перехоплення), Ільчишина (8 + 5 підбирань).

«Динамо-НПУ»: Тетерук (13 + 7 підбирань + 4 передачі), Цюбик (9), Бойко (7), Самохвалова (6 + 5 підбирань), Любарська (6), П’янтак (5 + 9 підбирань), Бондар (3 + 12 підбирань). 

Як ми вже казали, результат цього матчу мав дуже велике значення для обох команд. Його переможець значно покращував шанси пробитися до провідної четвірки клубів, які надалі поведуть боротьбу безпосередньо за медалі, і навпаки. Тому можна зрозуміти ту очевидну нервовість, що частенько переслідувала суперниць від старту і до самого фінішу. Особливо в атаках…

Взагалі, зал ВНМУ занадто тісний з усіх боків, тож у ньому особливо не розженешся. Можливо, саме цей факт значною мірою впливав на той факт, що вдало захищатися баскетболісткам було візуально легше, ніж атакувати. Ось і захищалися.

Чудово знаючи, яку небезпеку можуть нести триочкові «блискавки» господарок паркету, динамівки надійно нейтралізували їх, образно кажучи, непробивними хмарами щільної опіки. У підсумку підопічні Олександра Підлужного реалізували всього 3 дальні спроби із 19. Та й під кошик «Динамо-НПУ» попервах їм вдавалося прориватися лічені рази. Отут би по тим «блискавкам» вдарити власним атакувальним «громом»! Проте, хоч як прикро, у підопічних Володимира Рижова з цим відверто не склалося. Якщо у швидкості та самовіддачі їм не відмовиш, то агресивності та атлетизму у чужій зоні очевидно не вистачало. Навіть Олені Тетерук, яка кілька днів назад у Рівному взагалі не помічала опоненток і набрала 39 очок. А тепер вона поповнювала командний очковий переважно з лінії штрафних, та й то не кожного разу. Чомусь відмовилася від своїх фірмових разючих проходів і Олена Бойко, загрожуючи чужому кільцю виключно з дистанції.

Вінничанки (особливо Сінтіа Омобогундже та Вікторія Хомяк) цим справно користалися, доводячи до логічного завершення хоча б ті рідкі спроби прорватися у «фарбу» киянок, коли виникали можливості. І тому постійно вели перед 3-8 очок.

Щоправда, у другій половині третього періоду «Динамо-НПУ» таки вдалося створити вражаючий очковий прорив. Поступаючись - 31:39, буквально протягом полутора хвилин наші дівчата просто змели захист суперниць, і Наталія Цюбик нарешті зрівняла рахунок. Однак… Три наступні можливості вийти вперед «біло-сині» не використали, а господарки майданчику, відійшовши від короткого шоку, відповіли точними штрафними Лариси Стадник.

Заключна чверть виявилася особливо нервовою. За три хвилини до сирени Оксана П’янтак кидком через Євгенію Мбайє востаннє підтягнула динамівок на відстань одного удару – 47:49. Проте нанесли його… «блискавки». Вікторія Ільчишина, яка протягом усього матчу нагадувала лише бліду тінь себе самої, у кульмінаційний момент відмінно скористалася незграбною спробою динамівок страхувати одне одну. І два її персональні проходи виявилися результативними. А ось триочковий кидок Тетерук, який ще міг зберегти інтригу, мети не досяг…

Таким чином, «Вінницькі блискавки» у нинішньому сезоні обіграли «Динамо-НПУ» вже втретє. І наші дівчата добряче ускладнили собі завдання пробитися до четвірки найкращих. Утім, тут основна боротьба ще попереду. Зараз головне – швидко забути локальні невдачі і вірити у власні сили. Зрештою, все залишається в руках самих динамівок…    

Прокоментувати