Після тривалої паузи, пов’язаної з новорічними святами, у шанувальників баскетболу знову виникла підстава звернути свою увагу на події в жіночій Суперлізі. Зокрема же, на прийдешні відповідальні поєдинки за участю «Динамо-НПУ». У них підопічним Володимира Рижова почергово доведеться «схрестити зброю» з гостями із Харкова та Бердянська.

У грудні візити до цих міст склалися для динамівок вдало: баскетболісток ХАІ вони обіграли з рахунком – 71:58, а «Чайки-ДЮСШ» – 64:58. Ці успіхи допомогли киянкам значно покращити своє турнірне становище, і нині всі три команди мають в своєму активі по п’ять перемог. Отже, турнірне значення анонсованих ігор особливо пояснювати нема потреби.

Першим у гості до «Динамо-НПУ» завітає ХАІ, який у поточній першості потерпав від нашої команди вже двічі. Тож цього разу харків’янки вирішили вдатися до своєрідного сюрпризу, запросивши до себе супердосвідчену екс-динамівку Олену Вергун, яка виблискувала у біло-синій формі ще на початку 90-х років! Нині Вергун – одна із лідерів уже ветеранської команди «Ледіс Легіон», проте, як кажуть, майстерність із роками не зникає. Інша річ – фізичні кондиції. Зрозуміло, що в цьому аспекті назвати Олену повноцінною «льотчицею» буде важкувато…  

До того ж, підопічні Володимира Рижова мають дієві контрзасоби і проти досвіду. Наприклад, на цьому самому досвіді у грудневому протистоянні в Бердянську нинішній лідер «Чайки-ДЮСШ» Олександра Радулович записала до свого активу 26 очок та 11 підбирань, однак динамівки відповіли кращими колективними діями та лідерськими здібностями Олени Бойко – вона видала 26 очок і 10 підборів.

Таким чином, як бачимо, наші дівчата вміють надійно приземляти, образно кажучи, і крилатих, і пернатих. Віримо, що саме так станеться і цього разу. Але за допомоги підтримки вболівальників, звичайно ж, зробити це динамівським баскетболісткам буде значно легше. Отже, запрошуємо всіх на трибуни спорткомплексу НПУ!

Залишається додати, що 11 січня матч «Динамо-НПУ» - ХАІ розпочнеться о 15 годині,

а 13 січня поєдинок «Динамо-НПУ» - «Чайка-ДЮСШ» стартує о 14.15.    

 

Прокоментувати